OLED COG 128X64 WHITE 0.96"
272,34₺
Vergiler Hariç: 226,95₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: WEA012864DWPP3N00003
- SKU: WEA012864DWPP3N00003
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG+PCB |
| Ekran Formatı | 128x64 |
| Boyutu | 0.96 " |
| Dot Ölçüsü | 0.148x0.148 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3.3 V |
| Işık Rengi | White |
| Arayüz | I2C |
| Sürücü Entegresi | SSD1306 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 21.74x10.86 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/64 |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 27.3 mm |
| Dış Genişlik | 27.3 mm |
| Dış Yükseklik | 2.37 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.