OLED COG 128X128 WHITE 1.18" CAPACITIVE TOUCH - WEO128128DWPP3D00000
3.273,67₺
Vergiler Hariç: 2.728,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEO128128DWPP3D00000
- SKU: WEO128128DWPP3D00000
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG |
| Ekran Formatı | 128x128 |
| Boyutu | 1.18 " |
| Dot Ölçüsü | 0.21x0.21 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Capacitive Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Arayüz | 4-Line SPI, I2C |
| Sürücü Entegresi | SSD1327 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 31 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/128 |
| Dış Ölçü Çapı | 56 mm |
| Dış Uzunluk | N/A |
| Dış Genişlik | N/A |
| Dış Yükseklik | 21.56 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +50 °C |
Etiketler:
OLED COG 128X128 WHITE 1.18" CAPACITIVE TOUCH - WEO128128DWPP3D00000
, WEO128128DWPP3D00000
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.