OLED CHARACTER 16X2 YELLOW 3.67" - WEH001602HLPP5N00100
1.947,69₺
Vergiler Hariç: 1.623,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEH001602HLPP5N00100
- SKU: WEH001602HLPP5N00100
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COB Character |
| Ekran Formatı | 16x2 |
| Boyutu | 3.67 " |
| Dot Ölçüsü | 0.9x1.06 mm |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Işık Rengi | Yellow |
| Arayüz | 6800 |
| Sürücü Entegresi | WS0010-TX |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 98x21 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/16 |
| Dış Uzunluk | 122 mm |
| Dış Genişlik | 44 mm |
| Dış Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
OLED CHARACTER 16X2 YELLOW 3.67" - WEH001602HLPP5N00100
, WEH001602HLPP5N00100
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.