DIODE SWITCHING N/A 200mA 150V THT DO35 - BAX16
4,80₺
Vergiler Hariç: 4,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAX16
- SKU: BAX16
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | NXP (PHILIPS) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | N/A |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO35 |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 150 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE SWITCHING N/A 200mA 150V THT DO35 - BAX16
, BAX16
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.