MODULE NBIOT RF TXRX+MCU GPS700MHz-2.2GHz - NRF9160-SIBA-B1A-R7
1.567,25₺
Vergiler Hariç: 1.306,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NRF9160-SIBA-B1A-R7
- SKU: NRF9160-SIBA-B1A-R7
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | NORDIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LGA127 (16x10.5) |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Modülasyon | N/A |
| Frekans | 700 MHz to 2.2 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low Power SIP with Integrated LTE-M/NB-IoT Modem and GPS |