IC RF TXRX+MCU CELL LTE-M/NB-IOT - NRF9161-LACA-R7
1.870,06₺
Vergiler Hariç: 1.558,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NRF9161-LACA-R7
- SKU: NRF9161-LACA-R7
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | NORDIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LGA Module |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Modülasyon | N/A |
| Frekans | 600 MHz to 2.2 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low Power Cellular IoT System-In-Package with Integrated LTE-M, NB-IoT, GNSS and DECT NR+ Wireless Modem |