BLUETOOTH IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 2.4GHz WFQFN48 - NRF52810-QFAA-R7
185,57₺
Vergiler Hariç: 154,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NRF52810-QFAA-R7
- SKU: NRF52810-QFAA-R7
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | NORDIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN48 EP |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 3.6 V |
| Modülasyon | N/A |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth V5.0 I2C, UART |