BLUETOOTH IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 2.4GHz QFN48 - NRF51822-QFAA-R
149,97₺
Vergiler Hariç: 124,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NRF51822-QFAA-R
- SKU: NRF51822-QFAA-R
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | NORDIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VFQFN48 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Modülasyon | SOC |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +75 °C |
| Özellikler | Multiprotocol Bluetooth Low Energy and 2.4GHz Proprietary System-on-Chip |