BLUETOOTH IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 2.4GHz QFN32 - NRF52810-QCAA-R7
175,08₺
Vergiler Hariç: 145,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NRF52810-QCAA-R7
- SKU: NRF52810-QCAA-R7
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | NORDIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN32 |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 3.6 V |
| Modülasyon | N/A |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | High Performance, Entry-Level Bluetooth 5/ANT/2.4GHz SoC |