BLUETOOTH IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 2.4GHz AQFN73 - NRF52833-QIAA-R7
330,18₺
Vergiler Hariç: 275,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NRF52833-QIAA-R7
- SKU: NRF52833-QIAA-R7
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | NORDIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 5.5 V |
| Modülasyon | N/A |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | BLE5.1 SoC M4F + ANT + 802.15.4 |