BLUETOOTH IC RF TXRX ISM>1GHZ 2.4GHz VQFN20 - NRF24L01P-R7
209,96₺
Vergiler Hariç: 174,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NRF24L01P-R7
- SKU: NRF24L01P-R7
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | NORDIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VFQFN20 |
| Besleme Voltajı | 1.9 to 3.6 V |
| Modülasyon | GFSK |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | TxRx Only General ISM > 1GHz - SPI |