IC-4105D LINEAR VOLTAGE REG. FIXED 500mA TO-252-5 - NJW4105DL5-05A-TE1
131,13₺
Vergiler Hariç: 109,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NJW4105DL5-05A-TE1
- SKU: NJW4105DL5-05A-TE1
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | NISSHINBO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252-5 (DPAK) |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 4 to 40 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 40 V |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Voltage IO = 500 mA LDO Regulator |
Etiketler:
IC-4105D LINEAR VOLTAGE REG. FIXED 500mA TO-252-5 - NJW4105DL5-05A-TE1
, NJW4105DL5-05A-TE1
, Güç Entegreleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.