CAP.EL.68uF 100V 12.5x14.5 105C 5000H SMD - UCD2A680MNQ1MS
79,54₺
Vergiler Hariç: 66,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UCD2A680MNQ1MS
- SKU: UCD2A680MNQ1MS
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | NICHICON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | UCD |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 68 uF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 500 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | 320 m Ohms @ 100 kHz |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 12.5 mm |
| Uzunluk | 13.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |