CAP.EL.47uF 25V 6.3x6.1 105C SMT - UCD1E470MCL1GS
0,85₺
Vergiler Hariç: 0,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UCD1E470MCL1GS
- SKU: UCD1E470MCL1GS
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | NICHICON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | UCD |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 47 uF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 240 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | 360 m Ohms @ 100 kHz |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 5.8 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |