CAP.EL.470uF 400V 35x35mm 85C 20% SNAP-IN - LLS2G471MELC
787,03₺
Vergiler Hariç: 655,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LLS2G471MELC
- SKU: LLS2G471MELC
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | NICHICON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | LLS |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Snap-IN (2Pin) |
| Kapasitans | 470 uF |
| Voltaj Değeri | 400 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 1.3 A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 3000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 35 mm |
| Uzunluk | 35 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |