CAP.EL.220uF 16V 20% 8x6.2MM 105C SMD - UCD1C221MCL6GS
10,81₺
Vergiler Hariç: 9,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UCD1C221MCL6GS
- SKU: UCD1C221MCL6GS
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | NICHICON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | UCD |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 220 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 300 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 6.2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |