TVS DIODE 3.3VWM 8VC CFP3 - PTVS3V3S1UR,115
13,27₺
Vergiler Hariç: 11,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PTVS3V3S1UR,115
- SKU: PTVS3V3S1UR,115
Urun Detaylari
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | N/A |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD123W |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 3.3 V |
| Ters Akım | 5 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 43.8 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 400 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TVS DIODE 3.3VWM 8VC CFP3 - PTVS3V3S1UR
, 115
, PTVS3V3S1UR
, 115
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular