TVS DIODE 13VWM 21.5VC SOD128 - PTVS13VP1UP,115
19,80₺
Vergiler Hariç: 16,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PTVS13VP1UP,115
- SKU: PTVS13VP1UP,115
Urun Detaylari
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD128 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 13 V |
| Ters Akım | 1 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 27.9 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SOD128 - PTVS13VP1UP
, 115
, PTVS13VP1UP
, 115
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular