TRANSISTOR DIS.500mA 50V 2NPN SOT457 EQUIPPED SMT - PIMN31,115
12,00₺
Vergiler Hariç: 10,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: PIMN31,115
- SKU: PIMN31,115
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOP6 (SOT457) |
| Transistör Tipi | Resistor Equipped Transistor (RET) |
| Kanal | NPN |
| Akım | 500 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 50 V |
| Güç Tüketimi | 420 mW |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.500mA 50V 2NPN SOT457 EQUIPPED SMT - PIMN31
, 115
, PIMN31
, 115
, Transistörler