TRANSISTOR DIS.1A 200V PNP TO92 H.VOLT THT - PH5415
18,28₺
Vergiler Hariç: 15,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PH5415
- SKU: PH5415
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Transistör Tipi | High Voltage |
| Kanal | PNP |
| Akım | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 200 V |
| Güç Tüketimi | 500 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |