TRANSISTOR DIS.100mA 40V NPN/PNP SOT363 GEN. SMT - PUMZ1,115
2,30₺
Vergiler Hariç: 1,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PUMZ1,115
- SKU: PUMZ1,115
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT363 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | NPN/PNP |
| Akım | 100 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 40 V |
| Güç Tüketimi | 300 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.100mA 40V NPN/PNP SOT363 GEN. SMT - PUMZ1
, 115
, PUMZ1
, 115
, Transistörler