TRANS NPN 30V 1A TO-236AB - PBSS4130T,215
7,09₺
Vergiler Hariç: 5,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PBSS4130T,215
- SKU: PBSS4130T,215
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | BISS Transistor |
| Kanal | NPN |
| Akım | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 30 V |
| Güç Tüketimi | 300 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |