MOSFET DIS.3A 30V P-CH SOT223 SMT - BSP250,115
36,96₺
Vergiler Hariç: 30,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BSP250,115
- SKU: BSP250,115
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Teknoloji | DMOS |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 3 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 220 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 5 W |
| Trr | 150 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |