MOSFET DIS.100A 100V N-CH TO263(D2PAK) SMT - PSMN5R6-100BS,118
184,18₺
Vergiler Hariç: 153,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PSMN5R6-100BS,118
- SKU: PSMN5R6-100BS,118
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | Standard |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 100 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 4.72 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 306 W |
| Trr | 67 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.100A 100V N-CH TO263(D2PAK) SMT - PSMN5R6-100BS
, 118
, PSMN5R6-100BS
, 118
, Mosfetler