MOSFET DIS. 2.5A 20V P-CH TO236AB - PMV75UP,215
5,63₺
Vergiler Hariç: 4,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PMV75UP,215
- SKU: PMV75UP,215
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 3.2 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 77 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 490 mW |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |