DIODE TVS 24VWM 42VC SOT323 - PESD2IVN24-UX
7,27₺
Vergiler Hariç: 6,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PESD2IVN24-UX
- SKU: PESD2IVN24-UX
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | N/A |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT323 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 24 V |
| Ters Akım | 1 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 3.5 A |
| Güç (Tepe Darbe) | N/A |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |