DIODE STAND. SINGLE 215mA 75V SMT SOD123F - BAS116H,115
4,95₺
Vergiler Hariç: 4,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAS116H,115
- SKU: BAS116H,115
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD123F |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 215 mA |
| Voltaj (VRRM) | 75 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 800 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE STAND. SINGLE 215mA 75V SMT SOD123F - BAS116H
, 115
, BAS116H
, 115
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular