DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD128 - PMEG6030EVPX
18,04₺
Vergiler Hariç: 15,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PMEG6030EVPX
- SKU: PMEG6030EVPX
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD128 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 3 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 60 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 20 ns |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |