DIODE SCHOTTKY 3A 40V SOD123W - PMEG4030ER,115
24,07₺
Vergiler Hariç: 20,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PMEG4030ER,115
- SKU: PMEG4030ER,115
Urun Detaylari
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Low VF Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD123W |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 3 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 3A 40V SOD123W - PMEG4030ER
, 115
, PMEG4030ER
, 115
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular