NEOLINE 3000RT 3KVA (6X12V 9AH) 1F/1F RACK TYPE
21.219,03₺
Vergiler Hariç: 17.682,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NEOLINE 3RT (900040132)
- SKU: NEOLINE 3RT (900040132)
Urun Detaylari
| Kategori | On-Line UPS |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uygulamalar | General |
| Kapasite | 3000 VA |
| Çıkış Dalga Şekli | Pure Sine Wave |
| Çıkış Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ± 1 |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50/60 Hz ± 0.1 Hz |
| Çıkış Transfer Süresi | Zero |
| Giriş Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Giriş Voltaj Aralığı | 110-300 VAC |
| Giriş Frekansı | 50-60 Hz |
| Gösterge | LCD, LED |
| Alarm | Sounding |
| Gürültü Seviyesi | <50 dBA |
| Haberleşme Tipi | RS232, USB |
| Nominal Yedekleme Süresi | N/A |
| Şarj Süresi | 4 Hours @ %90 Capacity |
| Pil Tipi | VRLA Battery |
| Dahili Batarya Konfigürasyonu | 6x12 V @ 9 Ah |
| Uzunluk | 440 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 86.5 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.