CAP.TANTAL 3.3uF 16V 10% A CASE (3216) SMD - TEESVA1C335M8R
7,62₺
Vergiler Hariç: 6,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TEESVA1C335M8R
- SKU: TEESVA1C335M8R
Ürün Detayları
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | NEC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa Kodu | A Case |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Kapasitans | 3.3 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 1.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
CAP.TANTAL 3.3uF 16V 10% A CASE (3216) SMD - TEESVA1C335M8R
, TEESVA1C335M8R
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.