IC-6615 MOTOR DRIVER 45V, 9M H-BRIDGE - MP6615GQKT-P
555,64₺
Vergiler Hariç: 463,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MP6615GQKT-P
- SKU: MP6615GQKT-P
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | MPS (MONOLITHIC) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TQFN26 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 40 V |
| Çıkış Akımı | 8 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Motor Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Brushed DC |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Özellikler | 40V, 8A, H-Bridge DC Motor Driver |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.