IC-4420 V.REG.2A 3.8V-36V STEP-DOW TSOT-23-8 SMD - MP4420HGJ-Z
43,82₺
Vergiler Hariç: 36,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MP4420HGJ-Z
- SKU: MP4420HGJ-Z
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | MPS (MONOLITHIC) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4 to 36 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 32.4 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Anahtarlama Frekansı | 410 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Efficiency 2A, 36V, Synchronous Step-Down Converter |
Etiketler:
IC-4420 V.REG.2A 3.8V-36V STEP-DOW TSOT-23-8 SMD - MP4420HGJ-Z
, MP4420HGJ-Z
, Güç Entegreleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.