IC-20073 REG CONV DDR 1OUT 8MSOP - MP20073DH-LF-Z
35,02₺
Vergiler Hariç: 29,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MP20073DH-LF-Z
- SKU: MP20073DH-LF-Z
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | MPS (MONOLITHIC) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MSOP8 EP |
| Regülatör Tipi | N/A |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 1.3 to 6 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 2A 1.3V–6.0V DDR Memory Termination Regulator |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.