DC/DC CONVERTER 0.8-30V - MPM3515GQV-AEC1-Z
270,86₺
Vergiler Hariç: 225,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MPM3515GQV-AEC1-Z
- SKU: MPM3515GQV-AEC1-Z
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | MPS (MONOLITHIC) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 17-QFN |
| Giriş Voltajı | 4-36 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 0.8-30 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 1.5 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | N/A |
| İzolasyon | N/A |
| Verimlilik | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 3 mm |
| Yükseklik | 1.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.