Yeni
MOSFET N-CH 1500V 2.5A TO3P
271,90₺
Vergiler Hariç: 226,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2SK1317-E
- SKU: 2SK1317-E
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | RENESAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO3P |
| Teknoloji | Silicon Carbide (SiC) |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 2.5 A |
| Voltaj | 1500 V |
| Rds On | 9 Ohms |
| Güç Tüketimi | 100 W |
| Trr | 1.75 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.