MOSFET DIS.8A 1000V N-CH TO247-3 QFET THT
264,08₺
Vergiler Hariç: 220,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FQH8N100C
- SKU: FQH8N100C
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | QFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 8 A |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 1.2 Ohms |
| Güç Tüketimi | 225 W |
| Trr | 620 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.