MOSFET SIL.CARB.DIS.106,4A@25 C 1200V N-CH TO247-4 - WNSC2M30120R6Q
991,03₺
Vergiler Hariç: 825,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WNSC2M30120R6Q
- SKU: WNSC2M30120R6Q
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-4L |
| Teknoloji | Silicon Carbide (SiC) |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 106.4 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 30 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 652 W |
| Trr | 33.4 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET SIL.CARB.DIS.106
, 4A@25 C 1200V N-CH TO247-4 - WNSC2M30120R6Q
, WNSC2M30120R6Q
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.