MOSFET POWER 100A 120V N-CH SMT AUTOMOTIV - P100FP12SNK-5071
226,97₺
Vergiler Hariç: 189,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: P100FP12SNK-5071
- SKU: P100FP12SNK-5071
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | SHINDENGEN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC-83 |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 100 A |
| Voltaj | 120 V |
| Rds On | 5.6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 238 W |
| Trr | 75 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |
Etiketler:
MOSFET POWER 100A 120V N-CH SMT AUTOMOTIV - P100FP12SNK-5071
, P100FP12SNK-5071
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.