MOSFET P-CH 60V 18.3A TO252 - SUD19P06-60-GE3
35,71₺
Vergiler Hariç: 29,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SUD19P06-60-GE3
- SKU: SUD19P06-60-GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 18.3 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 48 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 38 W |
| Trr | 41 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.