MOSFET P-CH 50A 40V TO252 - SQD50P04-09L_GE3
69,17₺
Vergiler Hariç: 57,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SQD50P04-09L_GE3
- SKU: SQD50P04-09L_GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY SILICONIX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 50 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 7.6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 136 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.