MOSFET N-CH 525V 4.4A DPAK - STD5N52U
31,31₺
Vergiler Hariç: 26,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STD5N52U
- SKU: STD5N52U
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | UltraFast MESH |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 4.4 A |
| Voltaj | 525 V |
| Rds On | 1.25 Ohms |
| Güç Tüketimi | 70 W |
| Trr | 120 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.