MOSFET MOD.90A 500V N-CH SOT227B POLAR - IXFN100N50P
4.031,81₺
Vergiler Hariç: 3.359,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFN100N50P
- SKU: IXFN100N50P
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | PolarHV |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 90 A |
| Voltaj | 500 V |
| Rds On | 49 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.04 kW |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.