MOSFET MOD.84A 200V N-CH Y4 HIPERFET CHASSIS - VMM85-02FS
6.570,67₺
Vergiler Hariç: 5.475,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VMM85-02FS
- SKU: VMM85-02FS
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Y4 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 84 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 370 W |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.