MOSFET MOD.78A 650V N-CH SOT227B HIPERFET CHASSIS - IXFN100N65X2
2.534,98₺
Vergiler Hariç: 2.112,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFN100N65X2
- SKU: IXFN100N65X2
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 78 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 30 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 595 W |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET MOD.78A 650V N-CH SOT227B HIPERFET CHASSIS - IXFN100N65X2
, IXFN100N65X2
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.