MOSFET MOD.220A 200V N-CH SOT227B GIGAMOS CHASSIS - IXFN230N20T
1.546,31₺
Vergiler Hariç: 1.288,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFN230N20T
- SKU: IXFN230N20T
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | GigaMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 220 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 7.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.09 kW |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET MOD.220A 200V N-CH SOT227B GIGAMOS CHASSIS - IXFN230N20T
, IXFN230N20T
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.