MOSFET MOD.150A 1200V SILICON CARBIDE - FCA150AC120
74.679,70₺
Vergiler Hariç: 62.233,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FCA150AC120
- SKU: FCA150AC120
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 99x32 Case |
| Teknoloji | Silicon Carbide (SiC) |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 150 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 4.1 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.035 kW |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.