MOSFET MOD.1220A 100V N-CH Y3-Li POLARHT CHASSIS - VMO1200-01F
22.469,13₺
Vergiler Hariç: 18.724,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VMO1200-01F
- SKU: VMO1200-01F
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Y3-LI |
| Teknoloji | PolarHT |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1220 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 1.2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 53 W |
| Trr | 340 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.