MOSFET MOD.110A 850V N-CH SOT227B ULTRA JUNCTION - IXFN110N85X
7.000,13₺
Vergiler Hariç: 5.833,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFN110N85X
- SKU: IXFN110N85X
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 110 A |
| Voltaj | 850 V |
| Rds On | 33 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.17 kW |
| Trr | 205 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.