MOSFET MOD.104A@25 C 1200V SILICON CARBIDE MOSFET
2.299,94₺
Vergiler Hariç: 1.916,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WMSC011F12B2P6T
- SKU: WMSC011F12B2P6T
Urun Detaylari
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | WeEnPACK-B2 |
| Teknoloji | Silicon Carbide (SiC) |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 104 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 8.3 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 142 W |
| Trr | 30 ns |
| Konfigürasyon | Quad |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.